Okresní rada AŠSK Chomutov

Okresní rada AŠSK Chomutov

37 školních sportovních klubů se 823 členy

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
KFMinifotbal SLŠ Minifotbal 30. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Školní hřiště – Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 21. 2. 2020 v 04:41

KFVolejbal SLŠ Volejbal 21. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 24. 2. 2020 v 01:03

KFBasketbal SLŠ Basketbal 26. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Mírová 2734/4, 400 11 Ústí nad Labem-Severní Terasa – skupina „A“, Speciální ZŠ, MŠ a Praktická škola Pod Parkem 2788, Ústí nad Labem – skupina „B“
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ Mírová Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:59

KFSportovní gymnastika Sportovní gymnastika 25. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická tělocvična v areálu Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů
KR AŠSK Ústeckého kraje, OR AŠSK Děčín, Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:48

KFBasketbal SLŠ Basketbal 19. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:57

KFHázená SLŠ Házená 10. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chemik, Terezínská 1032/7, 410 02 Lovosice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:05

KFFlorbal SLŠ Florbal 15. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 31. 1. 2020 v 02:21

KFFlorbal SLŠ Florbal 14. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 15. 1. 2020 v 04:09

KFStolní tenis SLŠ Stolní tenis 10. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Hala stolního tenisu Gymnázium J. Jungmanna, Svojsíkova 1015/1a, 412 65 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 12. 1. 2020 v 00:31

KFFlorbal SLŠ Florbal 8. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 9. 1. 2020 v 02:28

KFFlorbal SLŠ Florbal 7. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 7. 1. 2020 v 20:32

Vánoční laťka - ZŠ Jirkov, Budovatelů. Atletika 19. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
ZŠ Jirkov, Budovatelů
ZŠ Jirkov, Budovatelů

Propozice.

Poslední aktualizace: 24. 11. 2019 v 00:13

Vánoční turnaj ve futsalu ZŠ. Futsal 18. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie II., III. a IV.
Dívky + Chlapci
Chomutov.
OR AŠSK Chomutov, CHLMF Chomutov

Propozice.

Poslední aktualizace: 24. 11. 2019 v 00:13

Gympl laťka Atletika 6. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnázium Chomutov
Gymnázium Chomutov

Propozice.

Poslední aktualizace: 23. 11. 2019 v 23:53

Žákovská futsalová liga škol - Starší žáci skupina "B". Futsal 8. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
OR AŠSK Chomutov, CHLMF Chomutov

Poslední aktualizace: 14. 10. 2019 v 23:25

Žákovská futsalová liga škol - Starší žáci skupina "A". Futsal 18. 10. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
OR AŠSK Chomutov, CHLMF Chomutov

Poslední aktualizace: 14. 10. 2019 v 23:22

Žákovská futsalová liga škol 2019 - 2020. Futsal 4. 10. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chomutov
OR AŠSK Chomutov, CHLMF Chomutov

Poslední aktualizace: 17. 9. 2019 v 04:22

KFPřespolní běh Atletika 2. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Areál ZŠ Elišky Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem
Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ El. Krásnohorské Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 02:08