Okresní rada AŠSK Chomutov

Okresní rada AŠSK Chomutov

37 školních sportovních klubů se 823 členy

Soutěže kategorie V.

Název soutěže Sport Datum
KFFotbal SLŠ Fotbal 28. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
FK Baník Souš z.s., Zdeňka Fibicha 282, 434 01 Most
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 21. 2. 2020 v 04:38

KFSportovní gymnastika Sportovní gymnastika 25. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická tělocvična v areálu Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů
KR AŠSK Ústeckého kraje, OR AŠSK Děčín, Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:48

KFFlorbal SLŠ Florbal 18. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:03

KFFlorbal SLŠ Florbal 17. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:01

KFHázená SLŠ Házená 10. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chemik, Terezínská 1032/7, 410 02 Lovosice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:05

KFVolejbal SLŠ Volejbal 28. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 31. 1. 2020 v 02:22

KFStolní tenis SLŠ Stolní tenis 10. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Hala stolního tenisu Gymnázium J. Jungmanna, Svojsíkova 1015/1a, 412 65 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 12. 1. 2020 v 00:31

KFPlavání SLŠ Plavání 9. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Městský bazén Daliborova 2078/7, Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 12. 1. 2020 v 00:31

Vánoční laťka - ZŠ Jirkov, Budovatelů. Atletika 19. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
ZŠ Jirkov, Budovatelů
ZŠ Jirkov, Budovatelů

Propozice.

Poslední aktualizace: 24. 11. 2019 v 00:13

KFSilový čtyřboj Silový čtyřboj 18. 12. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Tělocvična SŠ stavební a strojní Teplice
OR AŠSK Teplice, ŠSK AŠSK při SŠ stavební Teplice, p.s., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 20. 12. 2019 v 04:54

Okresní přebory ve florbalu chlapců SŠ. Florbal 17. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Chlapci
Chomutov
OR AŠSK Chomutov, Domeček Chomutov.

Propozice.

Poslední aktualizace: 24. 11. 2019 v 00:13

Silový čtyřboj SŠ. Silový čtyřboj 11. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Chlapci
Gymnázium Kadaň
Gymnázium Kadaň, OR AŠSK Chomutov

Poslední aktualizace: 24. 11. 2019 v 00:14

Gympl laťka Atletika 6. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnázium Chomutov
Gymnázium Chomutov

Propozice.

Poslední aktualizace: 23. 11. 2019 v 23:53

KFBasketbal SLSŠ Basketbal 21. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky
Tělocvična Střední školy pedagogické, hotelnictví a služeb, Komenského 754/3, 412 01 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 03:06

KFBasketbal SLSŠ Basketbal 20. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Tělocvična ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630/5, Děčín
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ŠSK při Gymnáziu Děčín

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 03:06

KFStředoškolský atletický pohár Atletika 3. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Masarykova 228, Ústí nad Labem
Athletic Club Ústí n/L. z.s. ve spolupráci s KR AŠSK Ústí nad Labem a DDM v Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 4. 10. 2019 v 18:38

KFPřespolní běh Atletika 2. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Areál ZŠ Elišky Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem
Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ El. Krásnohorské Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 02:08