Okresní rada AŠSK Chomutov

Okresní rada AŠSK Chomutov

37 školních sportovních klubů se 823 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 5/2019

Číslo 5/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (33)

Vzdělávací dny AŠSK byly zahájeny

4. 8. 2020
Foto: Vzdělávací dny AŠSK byly zahájeny

Jednou z organizací, které využily nabídku na pořádání Vzdělávacích dnů AŠSK, je také Středisko volného času TYMY Holešov. Vzdělávací dny v Holešově zahájili v úterý 4. 8. a budou pokračovat až do 26. srpna. 

Oproti plánovaným 8 dnům se z důvodu velkého zájmu rozhodla paní ředitelka Mgr. Jarmila Vaclachová navýšit počet dní o další 4. 

V dopoledním bloku si děti pod vedením učitelů opakují zábavnou formou učivo z českého jazyka, matematiky, přírodovědy a také cizí jazyky. Odpolední blok je věnován pohybovým aktivitám v tělocvičně a výtvarným a rukodělným aktivitám ve výtvarné a keramické dílně. Část programu děti také prožijí venku: čeká je návštěva holešovského zámku, kde je instalována zajímavá interaktivní výstava "Poznej se".

Vzdělávací dny jsou poskytovány v letošním roce pro děti zcela zdarma, jsou hrazeny z dotace MŠMT prostřednictvím programu, který organizuje a administruje Asociace školních sportovních klubů ČR.

Paní ředitelka věří, že rodiče i děti ocení tuto zajímavou novinku a že jim Vzdělávací dny jim pomůžou k postupné adaptaci na začátek školního roku.